Polis Panzeri Devrildi İki Polis Yaralandı

Polis panzeri devrildi

Kağıthane’de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları provalarından dönen polis panzeri kontrolünü kaybederek devrildi. Panzer içinde bulunan iki çevik kuvvet polisi hafif şekilde yaralandı. 

Kaza, öğle saatlerinde Kağıthane Cendere Caddesi üzerinde meydana geldi. Vatan Caddesi’ndeki 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları provalarından dönen, içinde çevik kuvvet polislerinin bulunduğu panzer iddiaya göre, bir aracın kendilerini sıkıştırması sebebiyle kontrolden çıkarak yol kenarında bulunan bir ağaca çarptıktan sonra inşaat alanına devrildi. Devrilen panzer içinde bulunan iki çevik kuvvet polisi hafif şekilde yaralandı. Panzer içerisinde bulunan polisler kendi imkanlarıyla dışarı çıkarken, olay yerine çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık ekibi geldi.

Çarpmanın etkisiyle çıkan gürültüyü duyan bir vatandaş, “Bir anda bir gürültü duydum. Eşim bir aracın inşaat duvarını yıktığını söyledi. Dışarıya baktığımda panzer inşaat alanına devrilmişti. Ben de daha sonra olay yerine geldim” dedi.   Olay yerinde yapılan incelemelerin ardından hafif şekilde yaralanan polisler ambulanslarla Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılırken, devrilen panzer vinç yardımıyla yeniden yola çıkartıldı. Panzerin kaldırılması sırasında Cendere Caddesi kısa süreliğine trafiğe kapandı. Kazaya ilişkin inceleme sürüyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.