Şehit’ten Kalan Son Görüntü

Mardin’in Nusaybin ilçesinde sürdürülen terör operasyonları sırasında şehit olan Özel Harekat Polisi İsrafil Kargı’nın şehadete ermeden 1 gün önce çekilmiş görüntüleri ortaya çıktı.

şe
Fotoğraf:İHA

Mardin’in Nusaybin ilçesinde 14 Mart’ta ilan edilen sokağa çıkma yasağının ardından ilçeye bağlı Fırat Mahallesi’nde 03 Nisan tarihinde gerçekleştirilen operasyon sırasında PKK’lı teröristlerce tuzaklanan el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu çöken binanın enkazında kalan 6 güvenlik görevlisi şehit olmuştu.

Şehit olan 6 güvenlik görevlisinden biri olan 25 yaşındaki Özel Harekat Polisi İsrafil Kargı’nın şehadete ermeden 1 gün önce arkadaşları ile şakalaşırken çekilmiş görüntüleri ortaya çıktı. Şehit polis memuru ile arkadaşları kaldıkları yerde neşeli bir şekilde eğlenirken, başka bir arkadaşları tarafından bu anlar saniye saniye cep telefonuna kaydedildi. Neşeli bir şekilde arkadaşları ile eğlenen Polis Özel Harekat memuru İsrafil Kargı, 1 gün sonra çıktığı operasyonda çöken binanın enkazında şehit düştü.  Şehit Polis Özel Harekat memuru İsrafil Kargı Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde binlerce vatandaşın katıldığı törenle son yolculuğuna uğurlanmıştı.

İHA

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.