Sercan Yıldırım Azimli

Fot:medya365

Spor Toto Süper Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Bursaspor, iyi bir golcü ile takımı güçlendirmeye çalışıyor. Yeşil – beyazlı takımın genç forveti Sercan Yıldırım ise, takım arkadaşlarının aksine, tatil yapmayıp tesislerde çalışıyor.Devre arasında Bursa’dan ayrılmayan yıldız futbolcu, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam tarafından verilen antrenman programını harfiyen uyguluyor. Zaman zaman Özlüce Tesisleri’ne gelerek salonda çalışan Sercan Yıldırım, 3 Ocak’ta başlayacak Antalya kampı öncesi kondisyon depoluyor.

Bursaspor TV’ye açıklamalarda bulunan Sercan, Ertuğrul Sağlam’ın programını uygulayıp eksik taraflarını kapatmaya çalıştığını söyledi. Özellikle gol vuruşlarında eleştirilere maruz kalan genç yetenek, bu konuda ekstra çalışmalar yaptığını kaydetti.

Antalya kampında eksiklik yaşamak istemediğini belirten genç futbolcu, “Orada hocamız bayağı yüklenecek. İnşallah ligde ve kampta faydasını göreceğim. Ligi iyi bitirdim. İnşallah bu başarımı ikinci yarıya yansıtıp, belki de Bursaspor ikinci defa şampiyon olacak.” diye konuştu.

2010 yılını değerlendiren Sercan Yıldırım, “En önemlisi şampiyonluktu. Bunu unutmamız mümkün değil. Şampiyon olduğumuz maç unutulmaz. Unutamadığımız maçlardan birisi Fenerbahçe ve Beşiktaş maçları. Rangers’a attığım gol benim açımdan güzeldi. Kariyerim açısından UEFA’da video yapılması güzel gurur verici bir şeydi. En üzüntü duyduğum olay ise Ziraat Türkiye Kupası’nda Fenerbahçe maçıydı.” diye konuştu

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.