Şişli’de Silahlı Saldırı

Fotoğraf: İHA
Fotoğraf: İHA

Şişli’de kimliği belirsiz şüpheli bir şahıs bir vatandaşı ağır yaralayarak olay yerinden kaçtı. Yaşanan silahlı saldırı işyerine ait güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedilirken şüpheli şahısların bulunması için araştırma başladı.

Gece saat 01.30 sıralarında Kadri A.isimli şahıs aracıyla cadde üzerinde bulunan bir restauranta çorba içmek için geldi. İddiaya göre kimliği belirsiz şüpheli bir şahıs Kadri A.’yı gittiği restauranta kadar takip etti. İki taraf arasında içerde başlayan sözlü tartışma dışarıda da devam etti. Tartışmanın büyümesi üzerine şüpheli şahıs belindeki silahı çıkararak Kadri A’ya çok sayıda ateş etti. Vücudunun birçok yerine isabet eden kurşunlar sonucunda ağır yaralanan Kadri A. olay yerine gelen ambulansla Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Meydana gelen silahla yaralama restauranta ait güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlatırken şüpheli şahısların bulunması için arama çalışması başlatıldı.

Kaynak: İHA

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.