Süper Loto Rekora Koşuyor

Fotoğraf: İHA
Fotoğraf: İHA

8 haftadır devreden Süper Loto 17 milyon TL’ye yaklaşarak rekora koşuyor.

Milli Piyango idaresine bağlı Süper Loto ikramiyesinin çekiliş saatine kadar yaklaşık 17 milyonu bulması beklenirken, büyük ikramiyeyi duyan vatandaşlar loto bayilerine akın etti. Geçtiğimiz hafta 6 bilenin çıkmaması üzerine devreden büyük ikramiye vatandaşların iştahını kabarttı. 8 haftadır devrederek ikramiyesini sürekli katlayan Süper Loto’nun 17 milyon TL’ye yaklaştığını duyan vatandaşlar, yakınlarında bulunan loto bayilerine giderek şansını denedi. Gişeye gelen vatandaşların bazıları cihazın şansına oyunu bırakırken, bazıları ise uzun süre kolonları doldurmakla uğraştı.

Bakırköy Nimet Abla Milli Piyango Gişesinde çalışan Mahmut Selçuk, “Süper Loto’nun büyük ikramiyesinin Perşembe gününe kadar 17 milyona kadar ulaşması bekleniyor. 8 haftadır devrediyor, günü olmamasına rağmen Süper Loto’ya vatandaşlar daha fazla ilgi gösteriyor. Şans topunun daha fazla oynanması gerekirken, Süper Loto bu gün daha çok oynandı” dedi.

Çocukların eğitimi tam almaların gerektiğine dikkat çeken Ohannes Gülleroğlu ise “Büyük ikramiye bana çıkarsa okuduğum okulu satın alırım. Daha sonra okuma imkanı olmayan öğrencilerin okuması için yardım ederim” şeklinde konuştu.

İHA

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.