Rusya’da uçan kız!

Rusya’da filme alınan ve küçük bir kızın ormanın içinde havaya yükselerek uçtuğunu gösteren video son zamanlarda İnternet ortamında oldukça fazla dikkat çekiyor.

Youtube’da “Flying girl in Russian wood” olarak geçen video, 2 Mart 2009’da ‘Jevgenij2000’ adlı kullanıcı tarafından siteye eklenmiş. Bugüne kadar tam 223.191 görüntülenme oranı olan video, özellikle 4 Ocak 2011’den sonra oldukça sık bir şekilde izlenmiş.

Videoyu çeken ‘Jevgenij2000’ adlı kullanıcı, videoya eklediği açıklamada, görüntüyü ormanda köpeğiyle birlikte uzun bir yürüyüşe çıktığı sırada kaydettiğini, orada neler olduğunu tam olarak açıklamakta zorlandığını, çok şaşırdığını ve oldukça ıssız olan o bölgede kimseyi görmeyi beklemediğini belirtiyor.

44 saniye süren videoda, görüntüyü siteye ekleyen kullanıcının köpeğiyle oyun oynarken, birden sağ tarafta beliren küçük bir kızın yatay bir şekilde havada yükselmiş halde durduğu ve hemen yakınında duran bir kadının ise onu izlediği görülüyor. Köpek havladığı anda ise küçük kız alçalarak yanında bulunan kadın ile birlikte hızlıca kaçıyor.

Budist ve Taoist kendini geliştirne uygulamaları, uygulamasını iyi yapan kişilerin, vucutlarında bulunan meridyen kanallarının açılması suretiyle havalanıp uçabileceğine inanıyorlar.

Videoyu izlemek için buraya tıklayın

 

İngilizce kaynak: www.theepochtimes.com

 

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.