Seri Katil Aranıyor

Üç kişiyi öldürdüğü iddiasıyla her yerde aranan ve en son İzmir’de ortaya çıkan Atalay Filiz’in Manisa’nın merkez ilçeleri Yunusemre ve Şehzadeler’in bazı bölgelerinde görüldüğüne yönelik ihbarlar asılsız çıktı.

1669879 (1)
Fotoğraf:İHA

Ankara’daki bir cinayet olayından aranırken İstanbul’da bir kadın öğretmeni öldürüp bavula koyarak attıktan sonra kayıplara karışan ve en son İzmir’de izine rastlanan 3 cinayet olayının zanlısı Atalay Filiz için tüm Türkiye’de olduğu gibi Manisa’da da emniyete asılsız ihbarlar yağıyor.

Günlerdir İzmir’de aranan ve kılık değiştirdiği tahmin edilen seri katil Atalay Filiz’in Manisa’nın Yunusemre ve Şehzadeler ilçelerinin farklı bölgelerinde görüldüğüne yönelik ihbarlar geldi.
Manisa’da Atalay Filiz için krem pantolon gözlük ve siyah saçlı ihbarı yapılırken aynı dakikalar içinde kentin farklı uçlarından Atalay Filiz’in görüldüğüne dair ihbarlar üzerine polis geniş çaplı araştırma yaptı. Polisler ihbar yapılan bölgelerdeki tüm güvenlik kameraları görüntülerini incelemesine rağmen Atalay Filiz’e ait bir ize rastlayamadı.

Emniyetten edinilen bilgilere göre günde en az 4-5 kez Atalay Filiz’le ilgili ihbar geldiği ve ihbarların hepsinin de asılsız çıktığı bildirildi. Manisa’ da herhangi bir olağanüstü durumun olmadığı öğrenilirken gelen her ihbarın ekipler tarafından değerlendirildiği bilgisi edinildi.

İHA

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.